Suvaldyti devintoką – tas pats, kas suvaldyti mustangą

Devintokai

Devintokai

Gal ir nelabai pozityviai skambanti antraštė pradžiai, tačiau ko gero be devintokų nebūtų gimęs ir šis blogas. Esmė tokia – esu nepatyrusi mokytoja amžiuje (rugsėjį man buvo 30, toliau nesigilinkim…). Šiemet – mano pirmieji metai mokykloje. Ir, dėka devintokų, šie metai – vieni iš labiausiai žilinančių mano ir taip netamsią galvą.

Esmė tokia, kad kaip koks Pylypas iš kanapių atsidūriau mokykloje ir nesuprantu nei ką, nei su kuo „valgyti“. Keli metai Pedagoginiame universitete, tiesa, šiek tiek apvertė mano supratimą apie pedagogiką. Tačiau matyt ne iki galo. Taigi, dabar kapstausi viena ir mokausi plaukti naujos kartos žmogienos jūroje. Ir, kad ir kaip bebūtų sunku, ši patirtis labai praturtina ir verčia greičiau suktis gyvenimo krumpliaračius (kai kurie mano palyginimai gal ir senamadiški, na bet gi ir smagūs jie dėl to, o ir skamba lengvai pedagogiškai 😀 ).

Ieškant informacijos internete labai trūksta informacijos, medžiagos, mokytojų bendradarbiavimo, bendravimo tarpusavyje. Gal iš dalies ir nutuokiu kodėl viskas šitaip. Kiek yra tekę lankytis įvairiuose seminaruose ir muzikos praktikumuose, pastebėjau, kad lietuvaičiai muzikos mokytojai nelinkę dalintis informacija. Gal kad kas „nepavogtų“, nepanaudotų greičiau ar geriau už tave patį, o gal kad toks jau uždaras tų lietuvaičių būdas. Na, bet norėdama perlaužti šį stereotipą ir pradedu rašyti savo kelionių po mokyklą dienoraštį. Tikiuosi, jog minčių nepritrūks, o energijos prisemsiu iš mokinių (atsakingai, žinoma, jų nenuslopinant).

2 thoughts on “Suvaldyti devintoką – tas pats, kas suvaldyti mustangą

  1. Pingback: muzikavaldo

  2. Pingback: Muzikos kalba – dar viena kalba, kuria galime susikalbėti | muzikavaldo

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s